Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProgenXL

    őstag

    válasz Źşë' #35620 üzenetére

    Źşë' ez olyan dolog amit te nem egészen úgy értelmezel mint mi. De nem is kell ezen vitázni úgysem mennél oda szerintem. Igen mutogatni akarják egymásnak az autót és kicsit bandázni. Nincs ebben semmi különös elvégre játék. Ha már megvette megy ahova akar nincs beleszólásunk. Ez nem arcoskodás. Ugyanúgy csinálják a missiot és a heists-et. Az hogy egyszer szervezni akarnak egy kisebb összejövetelt a játékban hát istenem tegyék. :D Youtube is ezzel van tele. Ne legyél ezen fennakadva tekerj tovább. :)

    Gunner for life

  • Gyula84

    veterán

    válasz Źşë' #35620 üzenetére

    azért lett külön crew, mert könnyebb összeszedni az embereket egy sessionbe :U és szerintem ez arról szól hogy összejövünk mi ph-sok és nem az autókról amivel nem tudom mit lehet menőzni egyáltalán egy játékba :D

    Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

  • Puma K

    veterán

    válasz Źşë' #35620 üzenetére

    Miért a GTA miről szól?
    Van egy irányelv amit mindenkinek követnie kell ami abban merül ki, hogy csak küldetés és semmi más?

    Single azt csinál mindenki amit akar. Na és ha most multiban megint csak azt csinál mindenki amit akar akkor mi van?
    Ha valaki a kocsijával akar arcosodni akkor az téged bánt?

    Számítógépen játszani felnőttes dolog?
    Ahelyett, hogy inkább a családdal foglalkoznál, tanulnál, edzenél, barkácsolnál, bringáznál, stb-stb...?

    Az meg hogy csoportot csinálnak erre azok akiket ez érdekel, miért lenne gyerekes? Csupán naprakészek szeretnének lenni a találkozóval kapcsolatban téged ez bánt vagy miért szólod meg újfent?

    A Legóra is csak azért van ráírva a korhatár, mert adott kortól van olyan értelmi szinten a gyerek minimum amikor már elvárható, hogy össze tudja rakni az adott csomagban található játékot.
    Van olyan felnőtt aki még mindig veszi a Legót mert kedves emléke füzi hozzá és mert akár számára minimálisan, de kihívás és érdekesség egy új szett összerakása.

    Játszani kortól függetlenül lehet.

    Mikor ránézek a matchbox-os dobozokra amiben 300db autó van akkor szívesen elővenném és tologatnám őket, de a Lego és Lego technic gyűjteményemmel is így vagyok, hogy szívesen elkezdenék építeni ezt-azt. Csak aztán rájövök, hogy ezekkel akár napokig ellenék mint ahogy el is voltam anno... így inkább leviszem a kutyát és vele játszok, mosok, teregetek, takarítok, mosogatok, kocsikázok, kocsit mosok, családdal beszélgetek, bevásárolok, dolgozok és a többi.

    A GTA-t meg a második / 2. / II. része óta úgy játszom ahogy nekem jól esik és kedvem tartja. Ezért szeretem ezt a szériát mert kötöttségektől mentes.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Źşë' #35620 üzenetére

    Haverokkal freerideolsz... És ez pontosan miben is különbözik az autós találkozótól? Ja, hogy ez neked pálya, így nem gyerekes. :U Értem én, hogy gőzgép...

    Mivel ez egy sandbox játék (kis túlzással), így nincsen meghatározva, hogy mit csinálhatsz. Ez tök jó, mert mindenki azt csinálja, amihez kedve van, kikapcsolja. Van aki perfekt heisteket tol, van aki DM-et, van olyan aki misiont, van aki PvPzik openben, de akad aki autós találkozót szervez, sőt olyan is, aki freerideol a havetokkal. És ez így van jól, ez a sandbox játékok előnye.

    Daw93: Tartalom ugyanaz, a különbség a patcheléskor jelentkezik. A sima verzió a RS szervereiről szedi az updateeket. A steam szerverei ilyen szempontból sokkal jobbak.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • Mike

    veterán

    válasz Źşë' #35620 üzenetére

    neked nem kurvára mindegy, ki mivel tölti a szabadidejét? arra meg aztán tényleg nem kért senki, hogy még minősítgess is másokat! :(((
    egyébként tudod mit, inkább leszek óvódás, mint olyan felnőtt mint te.

    (#35623) Puma K
    emlékszem én olyan 15-16 évesen még volt, hogy tologattam a matchboxokat uncsitesómmal, aki idősebb volt nálam fél évvel
    na meg ha az embernmek van egy 5 évvel fiatalabb öccse akkor az is fiatalon tartja
    és most 40 felett is szeretek játszani, attól mert telnek az évek, az ember ugyanaz marad

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák