Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz INMOTEP #33778 üzenetére

    Borzasztóan fel tud baszni a játék, így hogy már van valami fogalmam is róla...
    Indítok job-ot, erre a társaim keresztbe tesznek, vagy éppen nem azt csinálják amit kell, vagy megvárják amíg én elintézem addig spectatorban tátják a szájukat.

    Sikerült megvennem végre a Kurumát, pénzem nem maradt semmi. Gondoltam jön az éjszaka, irány Sentinel Coupet lopni, abból lesz 15-17ezer dollár.
    Erre rámállítja kétszer egymás után azt a Bounty-t... rendőrség is köröz, bár nem tudom miért, megvan a Sentinel, kék ráadásul, erre lelőnek a rendőrök.
    Oké, irány vissza, jön a következő, szintén kék Sentinel, erre valami terepjárós banda üldöz a 3km-re levő garázsomig, ilyet se láttam még, azért pár sarok után fel szoktak hagyni azzal...
    Persze belebotlottam egy balfaszba aki felrobbantott, így két Sentinelből semmi....

    Beültem a Kurumába, utána eredtem a fasznak, 3szor megöltem amiért felrobbantott 200m-re a garázsomtól a Sentinellel, ki is lépett a nyomorult ;]

    Mindegy, mára elég volt... felbassza az agyam :(

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák