Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Chereiose #25878 üzenetére

    A játékban töltött időt azért írtam, hogy érzékeltessem mennyire elvagyok a játékban még mindig.

    A küldik meg gyorsan lemennek, szóval azokkal nem töltök sok időt.
    Vannak olyan emberek akikkel játszottam korábban, tudják, hogy tudok játszani és tudom a dolgom így automatikusan invelnek.
    Persze volt kb 1-2 hét mikor csak szerencsétlenekkel rakott össze... na akkor sok idő elment a semmire... De aztán felszinteztem magam, jöttek a nagyobbaktól invitálások és egyszer a másik egyszer én felvettük egymást barátnak.

    Ha meg haver küldijeit csináljuk és 2 ismeretlennel megyek és én vagyok a legnagyobb szintű a csapatban akkor, leírom mit kell csinálni, hogy gyorsan meglegyen a küldetés ami úgy kezdődik, hogy a kimaxolt Kurumába beültetem őket ha olyan a küldetés, így villámgyorsan ott vagyunk az adott helyszínen ezáltal megint időt spórolunk.
    Mivel kontrollerrel játszom így finoman tudom irányítani az autót amin megint másodperceket-perceket lehet nyerni, hogy ideális féktávot választva megfelelő kanyaríven haladva nem szállok el a fenébe, és nem megyek neki az autópályán a többi kocsinak ha maximum közeli sebességen száguldunk.

    Múltkor véletlenül az volt beállítva, hogy mindenki használhatja az autóimat aztán heist befejezte után egy 23-as szintű el is vitte a Kurumát, de csak egy körre majd visszahozta és írta, hogy ez de király gyors és az övé meg milyen lassú.
    Mondtam neki, hogy nyerj 44x versenyt és meglesz minden tuningalkatrész a kocsihoz aztán mehet tuningolni és az övé is ilyen lesz.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák