Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akos1994

    aktív tag

    válasz kelekyle #19871 üzenetére

    Nah beleraktam a +2 GB RAM-ot, kicsit downgradeltem 750Mhz-re (így jött csak ki a szorzó) és 1.8V-ra a fesz. A proci meg maradhatott 3.4GHZ környékén.. Így már megszűntek a csúnyább beszaggatások és láss csodát--> 35-40FPS. :R Erre felbőszültem és feljebb húztam mindenféle élsimítást.. eddig 1280×1024-es felbontás, texture quality meg minden más VRAM zabáló dolog normalon volt, többi High vagy Very High és élsimítás nulla. Most minden élsimítást 4×-esre raktam és így lett 25FPS. Ez már eléggé sz.r lett, 30-al meg még pont jó volt. Visszaraktam de valamit még kivett a játék (vagy én véletlen) és köv. indításnál lett 45-50FPS-em ami eddig soha se volt és csak naplementében vagy napfelkelténél esik le 30-ra, napközben valamiért sokkal jobb. Nem jöttem rá mi változott mert a főbb dolgok ugyanazok voltak és a grafika se lett észrevehetően rosszabb.
    Szóval gyengébb GPU-n még érdemes apróságokat nyomkodni, néha meglepően sokat nyom a latba.
    A procim amúgy egy LGA775-ös lapba berhelt Xeon E5450 ami a Q9650-es átcímkézett változata. :)

Új hozzászólás Aktív témák