Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz ghiottone #18264 üzenetére

    Ha van rá lehetőséged akkor 4GB-os GTX 760-at vegyél.

    A GPU maga erős és akkor még nem is tuningoltál. Sok régi-új játékkal játszok (attól függ mennyire írták meg jól az adott játék motorját) full HD-n, 2k-ban, 4k-ban.

    Én ha most vennék GTX 760-at akkor simán fizetnék többet egy 4GB-os példányért. Mikor tavaly július-augusztus környékén megvettem, akkor úgy voltam, hogy kell valami ami elpörög a gépben aztán úgy is váltok, de várakozáson felül jól teljesít.

    Az Asus DC2 OC példánya a hűtőjével elég halk, és nem is melegszik olyan nagyon játék alatt. Eddig a 27 órás GTA V játékidő alatt 65 foktól nem volt melegebb a kártya, pedig megjelenéskor 11 órán keresztül játszottam megállás nélkül.
    A GPU így 1163Mhz-re boos-tol magától. plusz 1db 8pin-es tápcsatit igényel (alapból 2x 6pin vagy tuningos verziók 1x8pin-1x6pin, 2x8pin), szóval a fogyasztása sem egy brutál, viszont a tuningban limitálótényező, de mint írtam tud ez a kártya még így is.

    A gépemből csak a HDD motorhangja hallatszik ki internetezés közben, de ha az is lekapcsol -mert nincs használatban- akkor nincs hangja a gépnek szóval a VGA is halk alapból :))

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák