Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • front3r

    őstag

    válasz cyberkind #10070 üzenetére

    Hmm kíváncsi leszek tényleg a GTA 5 világára, már gameplayekből az jön le, hogy én szívesen autóznák, csak úgy... mert annyira jól néz ki a környezet a játékban! A 4-ben a TDM-el egy darabig elvoltam, de ahogy látom ebben sokkal többféle küldetés van, csak igazából barátokkal együtt lehet játszani, mert azokkal össze lehet fogni és sikerre vinni a küldetést. Azt úgyszintén látom, hogy sok a troll a játékban, mert megtehetik... ez nem tetszik, de a legtöbb multit tartalmazó játékban így van ez.
    Igazság szerint a IV-et talán kitoltam, már rég volt, nem emlékszem rá pontosan, a Liberty City-s kiegészítőt azt tudom hogy toltam, de ennyi.
    Na majd az V! Minden szempontból tetszik nekem is, eltalálták a megfelelő GTA hangulatot a készítők, az tuti.

    Ősszel ami jön, az számomra fontossági sorrendben: ACU(nyitott világ, sok felfedezni való és remélem izgalmas küldetések, na és persze a story!), Destiny(Coop FPS élmény jó lootokkal és Halo szerű PvP-vel), Farcry 4(Himalája(!), érdekes story(mint a FC3-nál), és outpost elfoglalós móka... ), Alien Isolation(túlélő horror + alien), Driveclub(annyira nem vagyok oda az autós játékokért, de ingyen kapom és elég tetszetős), plusz ott van még a Middle-Earth TPS, a Lords of the Fallen, de ezek akkor érdekelnek majd, ha tényleg jó pontszámokat kapnak...

    Talán nem mindegyik jön ki a GTA V előtt, de nagy részük várható, főleg ha novemberben jelenik meg.

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Új hozzászólás Aktív témák