Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    Ha valaki nem a Steam verzióval játszik, hanem "egyéb módon" oldotta meg mint én (offline + lanparty) , akkor 1-2 cuccokkal telirakott transfer file-t szivesen fogadnék, akár privátban is.. 10 év D2, 2 év TQ és újabb 3 év D3 után egyszerűen nincs kedvem mindent újra kifarmolni, viszont szeretnék haladni és kipróbálni buildeket. De igazán élvezetesen az csak úgy megy ha gear is van alatta..

    Szóval ha van epic / legend cuccotok akkor transfer file formában szivesen venném. Grim Dawn Ashes of Malmouth-t tolom 1.0.4.1 verzióval..

    :R

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz reelc #291 üzenetére

    Köszi a választ mindkettőtöknek. Defiler-t ismerem, időhiány miatt az lehet fogom használni, és a meglévő karin fogok masteryket váltogatni.. nulláról kezdeni egymásik kaszt miatt nincs kedvem.

    Az item csinálás már nekem se fér bele.. ha valaki kifarmolta és ideadja az oké, de magamnak nem fogok epicet generálgatni :)

    Köszi még1x! :R

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    Sziasztok, kis segítséget szeretnék kérni. Lvl 87-es Purifier buildem van, alapvetően 2H ranged fire ágat fejlesztenék, és lassan elérem a level 94-et ahol elvileg fel tudoktenni pár jobbfajta mythical cuccot a karakterre ami már végleges end-gear lenne.

    Megpróbáltam a betölteni a karkatert:
    [link]

    Lényeg:
    Demo ágon flame touched és vindictive flame fixen fent vannak + blast shield passzív.
    Fire strike + majd bromstone az elsődleges sebzés.
    Inquisitor ágon ranged expertise, bursting round és deadly aim passzivok kimaxolva + aura of censure végig fent van és nyomkodom hozzá az world of renewalt, valamint pakolászom a földre az inq. sealt.
    Ehhez jön még viszonlag folyamatosan néhány jó területsebző fire skill amiket tárgyból kapok, kvázi ezek a nagysebzők.
    Devotionból főleg a fire % cuccokra pakoltamilletve egy két evidens védekezőre.
    (Hawk, Scholar, Quill, Bat, Ghoul, Solael, Hyrda, Ulzuin, Imp, Eel és a 2H ranged miatt Kraken..)

    Kérdéseim:
    1. a skilleket illetve a devotion pontokat jól osztottam-e el, vagy van e köztük valami ami biztosan fölösleges / zsákutca/ cserélendő..? Nézegettem buildeket sokszor azt látom emberek max2-3 skillt használnak, én ennél jóval többet..

    2. van-e egyértelműen jobb 2x1H ranged build ennél, és ha igen akkor milyen skillezéssel, és mit lenne akkor érdemes a Kraken helyett választani 1H-ra..?

    3. Van-e olyan területsebző skillje a demonak (Blackwater, Stun Jack, Canister, Thermite Mine, Flashang, Grenado amit mindenképpen javasolnátok..? Jelenleg egyiket se használom, leírás alapján egyik se tűnt akkora op sebzésnek, de lehet hogy működnének a megfelelő buffokkal csak én ezt nem teszteltem..

    4. Ugyanez a kérdés Inqusitorra is, annakse használom a többi skilljét, lehet érdemes lenne valamelyiket.?

    Valamiért az azérzésem hogy ha felviszem ezt a karaktert level 90 körül Ultimate-re ott a sebzése is kevés lesz és talpon se fog maradni. Olyankaraktert szeretnék ami jól sebez de talpon is marad vagyjól tölt vissza life-ot.. köszönöm ha adtok akár jó tippeket akár egyjó grimtools linket amiből okulhatok..

    :R

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz reelc #1936 üzenetére

    Hello! - és grat a topikgazda kinevezéshez! Köszi a linket átnézem a buildeket, ha lesz kérdésem felnézek a hangra :) is. Minden este vagytok..?

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • granini

    őstag

    válasz Nandi88 #1939 üzenetére

    Na hát tegnap betettem a Thermit mine-t attól nem estem hasra viszont a Flashbang az igen.. azt eddig nem használtam, és most minden támadást azzal kezdek hogy vakítok, lekapja a defensüket és a fire strike meg a meteor sokkal durábban viszi le a hp-jüket ;]
    És elindultam level 90-en Ultimaten.. meglássuk..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés