Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz MegalodonS #3830 üzenetére

    A nehézséggel úgy tudsz játszani, hogy kevesebbet farmolsz, és haladsz előre ahogy bírsz. Vagy ott vannak a Skeleton keyes területek is (pl. Steps of Torment), vagy amit írtam a múltkor, amit dynamittal kellett berobbantani.
    A D3-ban szerintem túlzás, ami van.

    Gratulálok amúgy a lvl50-hez!

    Akkor spoiler! :)
    Frakció:
    Homesteadban, amikor már elég küldit csináltál nekik, akkor egyszer csak választanod kell 2 küldött között: Kymon's Chosen vagy Order of Death's Vigil.
    Onnantól az egyik baráti lesz, a másik ellenség.
    Majd más karival érdemes a másikat választani, hogy megismerd azt a sztoriszálat is, ill. beszerezd a receptjeiket, és a frakciós Mandatet.

    Majd ha elég jóba leszel a The Black Legionnal, akkor egy ponton döntened kell, hogy Anesteriával (The Outcast frakció) jóban leszel-e. Ha igen, akkor a Black Legion repud csökkeni fog, mert a két frakció nem szereti egymást. De meg lehet oldani, hogy maxos legyen mindkettő.

    Ez az első kettő választható, a többit nem lövöm le.

    Devotionról Nándi is írt a pdfjében.
    Talán meríthetsz ötletet a Beginner buildekből, amit pár napja linkeltem. Ha találsz benne a karidhoz hasonlót.

    A cuccaid eléggé a te szinted alatt vannak. Látom, törekedtél a Cold sebzésre.
    A gyenge resisteket kellene fentebb tolni.
    Pl. sisakba egy ilyet. Esetleg helyette egy elemental resistes cuccot lehet cserélni, ha főleg azért van fent.
    Nézd meg, hogy állsz a baráti frakcióknál, kicsit dolgozz nekik, ha nem kell sok.
    Nélkülözhetetlenek az augmentjeik.

    Tőlem nem kapsz konkrét választ, jó-e a builded, nem nagyon volt még Arcanistem. :)
    Látom sok attrib. pontod nincs elosztva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák