Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • westlake

    félisten

    válasz Exodius #99 üzenetére

    Nem tudom, te mit szűrtél le a linkelt videóból, de szerinted annyira nagy szám napont 50-100 GRC-t kapni? Ez körülbelül napi 400-800 forint. Ennél még a villany is többe kerül.
    Még mindig nem értem, hogy egyáltalán miért kerül elő a "megéri" szó. Ha esetleg segítesz valakinek cipelni egy dobozt, akkkor azért teszed, mert esetleg megéri? Egyáltalán hogy juthat eszedbe ez a szó, amikor ez egyértelműen nonprofit célú munka? A Gridcoin egy ajándék azoknak, akik a saját pénzüket nem kíméve segítenek másokon. Ez nem fizetség, vagy éppen jutalom. Sosem fog még az elfogyasztott energia sem megérülni! Te meg arról beszélsz, hogy mennyire éri meg... Semennyire.
    Ahogy nézem, azt sem tudod "feldolgozni", hogy senki nem a Gridcoin miatt kezd el BOINC-ozni. Senki nem azért állítja be magának, mert keresni lehet vele. Azért teszik, hogy a költségük legyen alacsonyabb. Magyarul az ablakon kiszórt pénzból néha egy-egy bankót visszafújjon a szél.

    Ma egy hónapja kaptam az első utalást. 30 nap alatt összejött 4,000 GRC, amit körülbelül 23,000 forint. A villanyszámla meg 50k+.

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

Új hozzászólás Aktív témák