Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csiga69

    tag

    Nálam ez a gridcoinresearch nem túl stabil.
    Először egy Windows XP x64-es gépre tettem fel, és folyton kifagyott. Gondoltam, oké, nem szereti az XP-t (pedig .net-es és az fent van az XP-n), átteszem új oprendszerre.
    Most egy Windows 10 x64 v1511-esen van fent, és ezen is laggol. Próbáltam Windows 7 kompatibilitási üzemmódban is. A "neural network" unhandled exceptionnal leáll (lehet, hogy azóta laggol?).

    Más:
    Ahhoz, hogy a kezdő 500 grc-t meg tudjam kapni (azaz a gridcoin.us oldal ne utasítson el olyan okokkal, hogy nem elég a RAC-om, nem vagyok a gridcoin csapat tagja, stb.) 1 napnak el kellett telnie a csapatváltoztatás óta.
    Másrészt amit ma töltöttem le installert, nem egyezik meg azzal amit tegnap töltöttem le.
    Harmadrészt a Malwarebytes Antimalware folyton veszélyes hálózati forgalmat jelez:
    Detection, 2015. nov. 18. 11:55, SYSTEM, -CSIGA-, Protection, Malicious Website Protection, Domain, 220.255.164.34, sepulcher.wha.la, 49441, Outbound, C:\Program Files (x86)\GridcoinResearch\gridcoinresearch.exe,
    Ez a cím (sepulcher.wha.la) az egyik node a config file-ban. Van erről valakinek infója?

Új hozzászólás Aktív témák