Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Ilyen lesz a Morbid Metal

    gp A Unity-vel készülő rogue-lite PC-re készül és még idén megkapjuk elvileg.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parson

    addikt

    válasz T1B3R1U5 #3153 üzenetére

    Nos én nem vagyok egy IT-s szakember, de nekem már néha tele van a hócipőm a windows alapvető hibáival... főleg mikor komplett otthoni hálózatról és gépekről van szó. Az apple tényleg nem olcsó, és az ár az, ami engem is visszatart egyelőre (főleg, mert nem csak 1 gépről van szó), ellenben az értéke miatt lehet mégis megérné... Mégis egyelőre megvagyok a HP-val, majd idővel, ha még jobban tökéletesednek ezek a rendszerek és talán lejjebb mennek majd az árak (vagy feljebb mennek a fizuk :DDD), akkor könnyebb lesz dönteni. Ellenben félő, hogy a windowsos állomás mindig olcsóbb megoldás marad.
    Amúgy érdekes a szitu, mert kb 8 évvel ezelőtt pont én voltam az akit a win 98-cal próbáltak meggyőzni, mert hogy az XP nagyon új, és még nem kiforrott stb, én meg pont, hogy az újitásért álltam ki... ennyire gyorsan változna az ember felfogása? :F
    A lényeg, hogy müködik a szoftver. :) Valamikor én is áttérek majd a 7-re, de szerintem nincs értelme elkapkodnom. Egyszerűen fölösleges.

    [ Szerkesztve ]

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Új hozzászólás Aktív témák