Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Mike #121 üzenetére

    Én is tegnap toltam le azt a quest sort. Elég durva különbség volt, hogy többi karakterem lvl12 volt maximum, ő meg 16, és iszonyat tudtam vele darálni. Ha van ilyen elementális nyitó mechanika, akkor kötelező adott elementállal rendelkező karaktert vinned. Itt az volt a gáz (nálam), hogy a maci mire körbefújta tűzzel a 4. oszlopot is (csak pontosan középre rakva érte el mindet) addigra első kialudt. Így nekem is csak az utlival jött össze a nyitása a kapunak.
    Az pedig nem baj ha meglesz többször, mivel ezzel is lehet fejleszteni.

    Amúgy visszatérve karakter szintekhez, érdemes most elején elhasználnom az exp itemeket? Gondolkoztam, hogy megtartom későbbre őket, mikor lesznek jobb karaktereim, de így elég nyögvenyelős a haladás, grindolni pedig nincs kedvem/időm. Termelődnek ezek annyira későbbiekben, hogy ne kelljen tartalékolni?

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Mike #121 üzenetére

    Na én is megkaptam wish-ból Xianlinget. :DDD Csináltam 3x10 wish-t, és meglett mellette Mona és Barbara is, ez már 3 'A' kategóriás karakter. Jobb lett volna egy S is, de így megnézem milyen a 2 hydro felállás. Viszont elverem rájuk az EXP itemeket, nincs kedvem grindolni őket fel. ;]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák