Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maxtreme

    addikt

    válasz jolti05 #1738 üzenetére

    Az hogy mi a jó.. hát minden viszonyítás kérdése ugye, teljesen szubjektív (nameg egyesek akik AC97-el, Cmi-vel, meg hasonló szutykokkal hajtják meg, ne is várjanak csodát tőle) :)
    Ha valakinek a füle sokol rádió minőséghez szokott, annak ez a hangcucc biztos maga lesz az Isten :D
    Viszont aki több milliós hangtechnikához szokott, annak 100 hogy nem fog annyira bejönni.
    Én stúdióban (is) dolgozok már 1 ideje, szal van valamennyi viszonyítási alapom.
    Röviden és tömören az árához képest szerintem teljesen korrekt terméket kapunk..
    A mélyekről annyit hogy teljesen változó.. A fene sem érti miért, de egyes zenék míg az előző hangrendszeremen (creative inspire P580) teljesen jó dinamikus mélyet produkáltak, ennél elég gáz. Viszont rengeteg számnál az ablak majd kitörik.. :)
    Ami igazából nem teszik a szettben:
    - A trafózúgás nálam is megvan (hálisten nem hangos, vissza is vittem volna :D)
    - Hogy minek a hibája azt nem tudom, nemhinném hogy software (hisz az előző hangcuccal nem voltak ilyen jelenségek) de rengeteg játék, és lejátszó rosszul keveri le az 5.1-et. Pl ha KMPlayerrel elindítok egy 5.1-es hangkódolású DVD-t...hát ne tudjátok meg. :D A mély valami elb*szottul eltúlzott, a beszédek/énekhangok nem hallatszanak, stb.

    Végülis amondó vagyok hogy érdemes rá beruházni na. :) Hallottam már pár konkurens szettet hasonló árkategóriában, a közelébe nem jöhetnek a Geniusnak.
    (ráadásul az ilyen 20k körüli árfekvésűeknél, nagyrészt műanyaból készültek a hangszórók (a mélynyomó nem hálisten) ami pöppet rontja a hangzást.. :)

    ps: Azért a 3600-ast még szívesen meghallgatnám hogy milyen. Erre még eddig nem volt aklamam :)

    Kíváncsian várom a véleményed :)

    [Szerkesztve]

  • Aramis

    csendes tag

    válasz jolti05 #1738 üzenetére

    Hát igen, én is a Media Marktban próbáltam :) Nagyon nagy volt a különbség a régebbi javára. ''A felétől megjön az ereje...'' :D Legalábbis tapasztalatom szerint, mert máshol is próbáltam, tekergettem és a fele után mintha magához tért volna:D De persze ez lehet, hogy csak annak a példánynak volt a sajátossága. Találtam én is olcsóbban (21k), de akkor megvárlak téged, hogy te mit szólsz hozzá, és nagyon hálás lennék, ha megosztanád tapasztalatodat:D Igazából én is a mélyre vagyok kíváncsi, mert a többi hangszóróval rendben volt minden. Bízom benne, hogy nem csinálsz ezzel rossz vételt, és nem fogsz csalódni benne.

Új hozzászólás Aktív témák