Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz priti #5826 üzenetére

    Egyetértek :K A P67 az már másik platform ezért is gáz összehasonlítani egy régebbivel.
    Ha most vennék komplett gépet én is inkább az SB-t venném, de itt van egy jó kis X58-as gépem nincs értelme főleg nem 1 vagy 0,5 FPS-ért cserélgetni.

    Az meg hogy nem túl modern nem nagyon hat meg ha tele lennék pénzel akkor sem cserélgetném fél évente mert minek. A játékok azok tisztelet a kivételnek egyre gagyibb konzolportok csak. Ami megkérdőjelezi a minél erősebb hardverek létjogosultságát.
    Mert azt ne mondják nekem hogy minimálisan szebb PC-n az sokkal erősebb hardvert igényel, mint amik a konzolokban vannak.
    Értem én eltérő hardverek millió féle variációs lehetőséggel. Amire lehetetlen normálisan optimalizálni mint egy fix hardverekből álló céleszközre.
    Na jó itt befejezem szépen el lehet vinni a témát más irányba is ha nem figyelek :DDD

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • helkis

    addikt

    válasz priti #5826 üzenetére

    jogos.. :R és az elv is jó lenne, de az idő változását nem tudod kiiktatni, ha minden mást mégis.. tehát marad a különböző mérések átlagolása..

    nem is a sávszéllel van/volt a gondom szvsz, hanem hogy bekavart a nf200-as chip, ezt arra alapozom, hogy ugyanolyan vga-kkal ugyanolyan driverrel, másnál nem volt gond x58-nál, én ezt a magas késleltetésnek vagy egyfajta szinkronizálási hibának tudtam be..
    ud7-ből csak rev1.0 van :D bios, az volt fent, ami most is a legfrissebb.. :B

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Új hozzászólás Aktív témák