Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz 7600 GS #11667 üzenetére

    Nyugaton sem sokkal jobb jelenleg a helyzet, annyi, hogy többet félre tudsz tenni egy hónapban, meg pl. telefonvásárlásnál jobbak a feltételek, de ennyi, ott sincs kolbászból a kerítés. Itt a topikban említettem, hogy ősszel költözöm máshova, mert itt csak alkalmi munkák vannak és ezekkel nem keresek valami jól... havi 80-90k, kézbe általában.
    Benne van most a pakliban, hogy London lesz belőle és mégsem Magyarország, de ahogy nézegetem csak a lakbérre elmegy majd a fizetésem 1/3-a, mert csak a lakbér kb. hetente 100-120 font lesz, fejenként, igaz rezsi benne. A másik harmada kajára, ruhára, bérletre meg ilyenekre megy majd, kint egyelőre nem lesz kocsi, mert drága lenne fenntartani, arról egyelőre le kell mondani, ami nem lesz könnyű, mert hozzászoktam, de kénytelen leszek ezt egyelőre lenyelni. Marad a fizum 1/3-a bármi másra, amiből félre is kéne tenni, de magamat ismerve úgyis elcseszem hardverre, telóra, erre-arra. Szóval... :U egyelőre ott se lesz félrerakás, csak valamelyest életszínvonal javulás, meg jobb környezet, és nyüzsgő nagyváros. Később ez remélem javul majd. De egyébként szintén él haver UK-ban, Hollandiában, Németo.-ban, Ausztriában és rokonok Kanadában meg szintén Németben. Nem könnyebb nekik se, csak jobb mint itt, de az se a kánaán azért. Meg én is jártam már sokfele, eszméletlen drágaság van kint, hiába keresnek jól, sokkal drágább országok vannak, mint Magyaro.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák