Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Supppe

    csendes tag

    A GB-töl vettem egy mobilt és a minap szétrepedt mert az akkuja felpúposodott.

    Fel vettem a kapcsolatot a GB supportal és kértem az egy éves garancia érvényesítését.

    Küldtek is levelet hogy küldjem el Kinába ha tudakoltam meg ez kb. 6500ft kerülne.
    Az Alliexpress-en az akku 18$

    A kérdésem a következő lenne :
    1. Azt már kiderítettem hogy a posta költséget nekem kell állnom amikor fel adom.. De amikor vissza érkezik akkor ajánlva jön és azt is én fizetem és annak mekkora költsége van?

    2. Ha én el küldőm Kínába vissza fele nem kell vámot vagy áfát fizetnem? Vagyis hogy tudom én azt bizonygatni a postán hogy ne keljen. milyen papírokkal esetleg fotókkal. Mert Eu raktárból rendeltem és akkor nem kellett. Ha valakinek lenne esetleg tapasztalata és meg osztaná annak örülnék.

    3. Ha a vissza úton eltűnik a csomag mit tehetnék? Mert amikor rendeltem ugye biztosítással jött de ha ők küldik?

    4. Amikor rendeltem a Paypalon keresztül tettem és náluk van valami shipping meg térítés azt tudnám érvényesíteni ennél az esetnél. Ha igen milyen papírokkal és hogyan?

    5. Esetleg kérjek inkább valami kompenzációt a GB vagy a Paypal-tól és javítsam meg magam. De erre van lehetőségem valahogy és hogy tehetném ezt meg?

    Köszönöm a válaszokat.

  • Supppe

    csendes tag

    válasz Exelsior24 #16792 üzenetére

    Eu. raktárból volt rendelve nem rendelkezem vám árú nyilatkozattal.
    Ebben az esetben mi a teendő?
    Akkor a vissza utat is nekem kell fizetni?
    És nincs semmi garancia arra hogy valaha vissza kapom?

Új hozzászólás Aktív témák