Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olloczky

    senior tag

    Hali

    Nem tudom mennyire ide tartozik, de van egy kis "ügyem" az emaggal kapcsolatban szeretném kiírni magamból. (Tudom ott mindenkinek csak a baja van :D De rendeltem onnan 1-2x már és semmi gondom nem volt, sőt terméket is küldtem vissza, lévén, hogy nem használom és a pénzt is hamar visszaküldték). Na tehát, Glamour napokon (okt. 12-15) volt náluk egy kupon, ami MINDEN durex termékre 30% kedvezményt és ingyen házhozszállítást ad. Na mondom berendelek egy nagyobb dobozosat (nem is a kicsit), amire jött egy hibaüzenet, hogy sajnos erre a termékre nem használható fel, vagy jelenleg nem dolgozható fel vagy valami ilyesmi, már nem emlékszem pontosan. Kipróbáltam egy másiknál (ami már kb 5 ezer forint volt) ott engedélyezte, de én akkor is azt akartam, amit eredetileg kiválasztottam.

    Kitöltöttem az oldalukon egy panasz űrlapot, termék linkkel meg mindennel. Ez vasárnap volt, tehát még élt a kupon. Majd 19én -4 nappal később- jött egy válasz, amiben azért kérnek elnézést, hogy későn válaszoltak, és hogy, mivel a kupon csak a glamour napokon volt felhasználható így a kérdésem már tárgytalan.

    Na mondom elmentek a ... Válaszoltam is a hölgynek, hogy a kései válaszadással nincs gond, mert nyílván sokan írtak nekik a glamour napok alatt. De akkor én most így jártam? A szar rendszerük miatt én, mint vásárló nem tudtam érvényesíteni a kuponmat az adott termékre, én így nem részesülhettem az akcióban. Ez szerintem nam fair. Ezt a levelet én még aznap visszaküldtem neki és azóta sincs válasz. Kíváncsian várom az eredményt..

    üdv

    Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

  • olloczky

    senior tag

    válasz olloczky #17773 üzenetére

    Bocsi a dupláért, a kérdés lemaradt: ez így jogos egyébként? És felhasználhatom még a kupont ilyen esetben? (még nálam van)

    [ Szerkesztve ]

    Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

Új hozzászólás Aktív témák