Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pereces

    tag

    Sziasztok

    Meghibásodott a vid.karim mivel garanciás volt még hát szépen vissza csomagoltam az eredeti dobozába a tartozékaival (6pólusú kábel,vga átalakító,hdmi átalakító) együtt és visszavittem.
    Sajnos elég sokáig kellett nyaggatnom a boltot mire hajlandóak voltak kicserélni, ez kb. két hónapig húzódott, már én éreztem kínosnak a rengeteg telefon hívást. Meg is kértek rá hogy ne hívjam őket majd ők hívnak, na persze b***sztak rám.

    Ma végre kezembe nyomták a csere darabot, íme:
    a lenyűgöző csomagolás gyönyőrű mondhatom, ez még belefért volna ... ha a kártya jó.
    Sötés elszíneződés látszik a gpu túloldalán,sajnos a boltban lányos zavaromban nem vettem észre hogy ez meg van sütve :(
    kartya1 - kartya2
    Igaz a nyák is el van csavarodva de még ez is beleférne a tűrésbe, de sajnos a kártya már a bios képnél teljesen hibás, fura szines karakterek mindenfele. Ez a kártya nagyobb selejt mint amit eredetileg leadtam garanciális cserére, legalább a másik még éppen használható volt 2D-ben nagyobb terhelés nélkül. Ez meg egy lestrapált használt hulladék.

    Az lenne a kérdésem hogy elállhatok-e a vásárlástól vagy erre semmi esélyem ?

    [ Szerkesztve ]

  • pereces

    tag

    Egy debreceni bolt, de már nem árul számtech. termékeket, mert saját elmondása szerint túl sok probléma volt a garanciával (érdekes) ezért a tulaj beszüntette ezt a tevékenységet, pár hónapja még láttam a honlapján hogy árult laptopokat de ma már csak iroda kellékeket. Elkértem a telefonszámát a nagykerrel kapcsolatban lévő Ú.T. nevű emberkének mert állítólag ő intézi a garanciát. Azt gondoltam hogy ettől gyorsabban megy majd az ügyintézés, na hát én ennyit linkelni még senkit nem hallottam. Csodálkozok hogy egyáltalán még szóba álltak velem a legelején.

Új hozzászólás Aktív témák