Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dealer95

    őstag

    válasz pfsopron #22196 üzenetére

    Állapotfelmérést nekik kell végezni róla, mikor Te odaadod.
    Alapból, ha fizikai sérült általában át sem veszik vagy csak feltételesen.
    Ha nem jegyzőkönyvezték le, hogy te sérülten adtad át, akkor nincs mitől tartani (szerintem).
    Gondolom kaptál róla papírt mikor leadtad, hogy ők átvették stb.?

  • chopin42

    őstag

    válasz pfsopron #22196 üzenetére

    Egyrészt tanulsz az esetből, hogy VIDEÓZVA csomagolod be, előtte alaposan körbemutogatod, hogy patika, majd miközben csomagolod, levideózod és a kész csomagról átadás előtt is képeket készítesz, majd jegyzőkönyvezteted az átadást (lehet, hogy paranoiás vagyok, de a szarrágó webshopok és úgy emerek világát éljük, akik lehazudják az anyjukat is, ha fizetni/teljesíteni kellene valamit). Amúgy szerintem a fotó nem bizonyíték. Egy éven belül vagy, jótállás keretén belül a KERESKEDŐNEK kell bizonyítani, hogy sérülten vették át a cuccot. Ha átadáskor nem bontották ki, nem jegyzőkönyveztek sérülést, illetve a szervizben nem VIDEÓZTÁK le, hogy kibontáskor is megvoltak a sérülések, akkor baszhatják. Merthogy lefotozták, oké, de mikor készült, hogy vették így át, stb? Szerintem vagy másét kaptad vissza (még azt is kinézem belőlük, hogy rád akarják kenni valaki más szarát), vagy direkt megsértették, hogy ne kelljen foglalkozni vele. Sok olyan sztorit olvastam, hogy cucc elküldve külsérelmi nyom nélkül, majd visszajött, hogy letört egy ellenállás, nem veszik át, letört a merevlemez sarka, nem veszik át, de az is gyakori, hogy a hibátlan külsejű cucc (laptop, telefon) karcosan, porosan, retkesen jön vissza "megjavítva". Ez van, itthon dúl a suttyóság, a megúszás, a nemtörődöm, ingyenélő szarrágó hozzáállás.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdések csak a fórumban...

Új hozzászólás Aktív témák