Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BB9000

    senior tag

    válasz , #22508 üzenetére

    Igen, Cseh cég. A (leárazott vagy elárazott) terméket levették azóta a honlapjukról. Már csak az Árukereső árgrafikonján látszik, hogy 5.-én leárazták. Itthon 40K körül van. Ők 33 800 Ft-ért hirdették + szállítás. Nekem nem mindegy. Nem gondoltam, hogy elárazás lenne. Azt hittem azért olcsóbb, mert kevesebb áfát kell fizetniük és olcsóbb beszerzési forrásuk van.
    Azt fogom tenni, hogy megnézem a csomag méretét. Az eredeti csomagolása az M-ATX lapnak kb négyzet alakú, míg az ATX es téglalap.
    Akkor leszek bajban, ha az eredeti csomagolást mégegy karton dobozba is beletették. Nincs kedvem vitatkozni, visszaküldeni. Ha nem tudom egyértelműen megállapítani, hogy az ATX lap van a dobozban, akkor nem fogom átvenni. Royal Sprint futárszolgálat hozza. Nyilván nem lehet majd kibontani mielőtt kifizetném.
    Ismerem a különbséget a két lap közt. Nem jó nekem a micro, mivel azon csak 4 Sata port van, nekem meg 6 kell. Ha micro-t szeretnék venni, akkor azt rendeltem volna. Csak azt nem értem, hogy a supportnak is megírtam ezt. Azonnal vissza is hívott. Ha ezek után mégis elküldi nekem azt, amivel nem tudok mit kezdeni, akkor mi másra gondolhatnék, mint ki akar cseszni velem. Miért kell nekem amiatt aggódnom, hogy nem az a termék lesz a csomagban, amit rendeltem? Nekem mint vásárlónak a termék megnevezése azonosítja a terméket. Miért kell ezzel is foglalkoznom, hogy ők mi alapján azonosítanak be termékeket? A visszaigazoláson csak a termék neve szerepel. Akkor meg miért akar egy másik - gyengébb minőségű, olcsóbb - terméket rám sózni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák