Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mongoose312

    csendes tag

    válasz asdf_ #17124 üzenetére

    Én használtan vettem őket garancia nélkül. Nem jegyeztem fel róluk semmilyen adatot. A használt terméket megveszem, tesztelem és ha kapok rá garit akkor vállalok rá ha Én sem kapok akkor nem. Tovább kínálom egy kis haszonnal a terméket. Itt voltak nálam, hibátlanok voltak, a többivel a mai napig semmi baj. Amúgy egyedül Ő vette szerverbe a winyókat ami lehetséges, hogy nem túl célszerű. Tudta mit vesz, átnézte őket kézben.
    - Személyes átvétel történt, látott, tudhatja, hogy nem áll szándékomban becstelennek lenni.
    - 4 hétre az adás vételt követően írt
    - Érdekes még számomra az, hogy ő tesztelte a saját gépén őket, hibásnak jelezte mégis beépítette a szerverbe a rosszakat is
    - felajánlottam, hogy pénz helyett igyekszem másik 7 ugyan olyan számú vinyót venni és CSERÉLEM őket ha oda adja a rosszat, de persze nem akarja a rosszakat oda adni mert az neki leállással járna ami plusz költség számár. Csak és kizárólag mindig a pénz felé terelődik vissza a téma.
    Előhozakodot azzal, hogy nem akarom a szavatosági jogait érvényesíteni. Nem garancia, ez fontos, hanem szavatosági jogait. De szerintem a csere is ez lenne ... jog érvényesítés.

Új hozzászólás Aktív témák