Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    Képzeljétek hogy jártam! A ráckevei piacon egy hiperpigmentált svéd turistától vásároltam egy 20000 milliamperes "SMART-INTELLIGENT-BUSINESS" !!!!! :Y power bankot! Persze fillérekért, mert igazából gyanítottam, hogy aki elhiszi ami rá van írva, az minden csak nem smart-intelligent és nem lesz jó business sem, ha kitokol érte több ezer Forintot.
    A súlyával nem volt igazából gond, érzésre meg volt benne a kb 6 18650-es akku. A kijelzője szép fehér, a kis lámpa működik rajta, tehát legrosszabb esetben jó lesz a kocsiba kotorni az ülés alatt! Rászúrtam nagy bátran a hüvelyem, kiírta a töltő, hogy most ő 2 Amper majd még 2000 milliampert is meghazudtoló sebességgel merülni kezdett! Olyan negyed óra alatt le is merült! Szét kellett szednem, hiába a csomagoláson ígért "longevity warranty" gyaníthatóan az eladó már úton volt Svédországba, oda meg elég deficites lett volna utána mennem.
    Amikor szétpattintottam, csalódottan láttam, hogy 5 cella van benne, semmi beragasztott fém lemez, vagy egyéb nehezék.

    (itt már az egyik cellát kivettem és megnyúztam)
    De amikor jobban szemügyre vettem, akkor láttam, hogy a kábel csak a felső kettő cellába van bekötve, az alsó három csak úgy ott figyel!

    Semmi gond, kiveszem és rápatkolom azokra is! Amikor kivettem, akkor éreztem, hogy ezek az alsó akkuk egy picit mások mint a felsők. Nincsen számok nyomtatva rájuk... Bedobtam az egyiket az akkutöltőbe, az szóba sem állt vele hiába nyomkodtam a "bikázó" funkciót rajta.
    Na ekkor óvatosan elkezdtem szétszedni a cellát, mert a 18650 azért elég gonosz tud lenni csak úgy belevágnak: felrobbanhat mint egy vadászpuska sörétje, és akkor inkább lesz tangabugyi belőle; azaz ha nem figyelsz megy az ujjad a pits@ba! Hát nem ért sokként mikor megláttam, hogy homok pereg ki a cellából!

    Így aztán a polcon kallódó HP notebook akku menybemenete gyorsan megtörtént, átugrottak a cellát ebbe a powerbankba ami szépen elkezdte tölteni őket!

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák