Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dhampir

    félisten

    válasz vandor01 #8047 üzenetére

    :C

    Körülbelül tavaly kifutó áron a Lenovo IdeaPad Y510p kapható volt 190.000-210.000 Ft-ig.
    Most pedig semmi sincsen az Asus K501LX és az Asus G/N 551JW, Y50-70, Y700 között, tehát itt tátong egy több tízezer forintnyi szakadék.

    No, de nagyon az év elején vagyunk még, talán majd február-március-április tájékán értelmesebb "készletkisöprésre" számíthatunk. :)

    Egyébként elrettentő, hogy a G551 topikjában sokféle hibáról számolnak be. Habár egy Laptopszalonos fórumtárs szerint nagy az Asus gépek meghibásodási aránya.

    Asus EeePC-m volt, azzal nem akadt problémám. :D

    (#8048) k-adi

    Bizony sűrűn használtam és használnám továbbra is az optikai meghajtót, sok anyagom van és időközönként kapni is szoktam feldolgozandó DVD-ket. A mobilitásra való tekintettel meg praktikusabb, ha már megvan a meghajtó a gépbe integráltan.
    Játék tekintetében például első dolgom Ubuntu alatt a PlayOnLinux felrakása után, hogy nyomom be a Call of Pripyat lemezét és onnan telepítem fel a játékot, a különféle izmosabb VGA-t igénylő, arra ráépülő modokkal utána már lemez nélkül is lehet kísérletezni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák