Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Picco

    addikt

    válasz echterion #73809 üzenetére

    5800h 80w-ot kap es tartja is tartosan ha csak a proci van terhelve.

    eleg korultekintoen jartam el amikor megprobaltam cserelni KillHates altal javasolt femes pasztara, de tobb ujrapasztazas utan sem akart normalisan mukodni. 60w-on is 101 fokos plafonba utkozott, nagyon gyorsan.

    ahogy mai hszben is irtam en ilyet nem b*sztam meg sohasem, gozom sincs hogy miert tortenik, de egyszeruen nem eri meg velemenyem szerint.
    folyekony fem (nem femes paszta) pedig nem eleg tartos megoldas szerintem, hiaba jobb. kb 3 havonta illik cserelni azok szerint akik rendszeresen hasznaljak. ez nem sajat tapasztalat mondjuk, tehat tessek fentartassal kezelni.

    keress ra, rengetegen akartak okosabbak lenni a gyartonal (mas laptopoknal legtobb esetben sikeresen) de ennel a modelnel van valami, amiert a pasztak igen nagy resze (es nem csak a hig!) nem ugy mukodik ahogy kellene.

    megertem ha valaki ezt nem hiszi el es szerencset probal, en is pont ekkora marha voltam :DDD de azt kivanom tanuljatok az en hibambol, ne a sajatotokbol :R

    **Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Új hozzászólás Aktív témák