Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    válasz baalika #3781 üzenetére

    Azert ertelmezzuk a szot, hogy mi a gamer. Fentebb megfogalmaztuk, hogy nagyjabol mit takar. Irtam markakat, amik ezt megprobaljak lefedni par termekkel. Nyilvan, nem beszelhetunk tul nagy valasztekrol, tekintve hogy draga mulatsag es relativ kicsi a piaca.

    Ellehet gamerkedni egy Dell Inspironon is, de akar egy tableten is... attol a gamer konfig akkor is a high-end kategoria marad.

    Mint lathatod, felsoroltam tobb ceget. Azt is hozzafuztem, hogy joreszt a tarsasag veleje itt azt fogja favorizalni, ami hosszutavon is minoseget ad es az ember tenyleg oromet leli benne barmilyen korulmeny kozott.

    De hogy ne csak a hutest nezzuk...az upgrade is fontos tenyezo sokunknak, foleg egy felso high-end gamer gepnek. Es ebben a kategoriaban van a hutes is. Vehetsz belepo szintu gamer gepet, ami konfigban megfelel neki, de epp hutesben nem...ettol meg gamer, csak nem biztos hogy ar/ertek aranyban megeri, hisz nem a mindenkori elvart minoseget adja.

    Laptop ar csokkenes...most penteken Black Friday. Erdemes kulfoldet figyelni, mert biztos lesznek akciok. Itthon egyedul az Edigitalt lattam akciozni, ok se vittek tulzasba...
    Amugy inkabb jovore, inkabb tavaszra saccolnam a nagyobb aresest 980m eseten is. Addigra mar az AW is tuti kijon az uj generacioval.

  • Casanova*

    veterán

    válasz baalika #3781 üzenetére

    Lenovo IdeaPad Y570 laptopom volt. ezt ajánlották nekem a ,,milyen notebookot vegyek,, topikban. névlegesen gamer laptopot. teszteken jól teljesített,nem melegszik,nem throttlingol. nem a f@sz,. :D egy kalap szar laptop volt, szó szerint majd megsült a gép. agyba-főbe ezt a laptopot ajánlották mindenkinek játékra. teszteknek nem szabad hinni, itt a srácoknak kell hinni! :K

    [ Szerkesztve ]

    "Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Új hozzászólás Aktív témák