Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz smallmer #20161 üzenetére

    Teljesen jól látod a dolgot! Sz@rrá kell hekkelni mindkét oprendszert, hogy legyen átjárás a fájlok között: azaz lássa egyik a másik partícióját (ez csak a dual boot-nál érvényes) és egyikből meg lehessen nyitni a másikra letöltött filmet, dokumentumot, stb...
    Én már megelégeltem ezt, ami fontos doksi az a felhőben van, onnét látja mindkét rendszer rendesen. A Mac-et jobbára netezésre használom, és zene szerkesztésre (karaoke) meg ha utazok akkor azt viszem, mert baromi sokáig bírja, ha meg strapásabb dologra van szükség, illetve harba kell vonulnom, akkor bevetem a nagyágyú AW-t.

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

  • hszilard666

    veterán

    válasz smallmer #20161 üzenetére

    Pokoli gépekről van szó. Nem hardveresen, inkább szofveresen, valamin szvsz a legjobb a build quality ennél a gyártónál, én legalábbis nem találkoztam jobbal a pályafutásom során. Én 6 éve macOS-t és win-t használok párhuzamosan, abszolút élhetől. Killhates-nek igaza van kell egy kis modding hogy ugyanazokat a vinyókat, pendrive okat írhassák olvassák, de ez kimerül egy egyzseri formázásban, ami szerintem nem egy érvágás. Ami viszont priceless az a stabilitás. Mivel egy holdudvarból jön a hardver és a szoftver picsa hardverrel, pokoli teljesítmény érhető el. Stabilitás... Tudom jól hogy a macem mindig ott lesz, egy olyan szitu sem volt hogy cserben hagyott volna, de a PC-m nem egyszer. Szóval más világ, fact, de ha munkáról van szó sosem választanék mást! :N

    Killhates:
    Nvidia Shield?! Huuuu de vágytam egy ilyenre anno release.kor amikor bejelentették rá a hl2-t! :Y Azóta van rá mount and blade meg minden jó kis félretro AAA cím! :K Csak közben megjelent a nintendo switch, aztán az kiváltotta a handeld fétisemet :D Van rá skyrim és az új DOOM, valamint jön a GTA V, az új wolfenstein, és egy csomó AAA cím is. :B

    AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Új hozzászólás Aktív témák