Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz cdm12 #57483 üzenetére

    "és mi az aminél már felkapja az ember a fejét?"
    Olvadó műanyag illata ;]
    Teljesen normális, porszívó hang. 45-60dB között voltak az előzőek is, De nem a porszívó hang az elsődleges probléma vele.

    Ajánlott meglátogatni KillHates kollégát csepeli műhelyében, hátha tudd valami "magic trick"-t, hogy "normális" hőfokon üzemeljen.

    (Bár ha ennek is az alja csak díszítés miatt rácsos... akkor kb. fél év és GTK-s lesz (gazdasági totálkár), de ne legyek vészmadár :B )

    #57484 Faterkam
    Én például 4 embert irányítottam, ide (4 hónap alatt) miután válaszoltam az ottan felmerülő igényekre, hogy ezek ajánlottak mert jó a hűtésük, és van normális panel is hozzá, esetleg többet akar róla tudni fáradjon át ide. Azt a kolléga elfárad ide, és 3x is belinkeli ugyan azt az ASUS-t amire már ott is 4x mondták legalább, hogy nem és megne vedd mert többet lesz a szervízbe mint használatban. (Nekem igazából, ezzel csak ennyi a bajom :B )

    [ Szerkesztve ]

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

Új hozzászólás Aktív témák