Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gago1975

    őstag

    válasz VibeX #56739 üzenetére

    Szia.

    Beszeltem vele. Allitasa szerint: Itthoni, ceges vasarlas
    volt a gep, gyereknek lett vasarolva, de ugy dontott nem
    kell neki, marad az asztali gepnel. Mondta a ceges szamlaval nem fogok tudni kezdeni semmit, a garanciat nem tudom azzal intezni ugyse, de ha akarom, elkuldi nekem.

    1. Na látod, ezt rosszul tudja, mert az az első amt elkérnek, azzal tudod a gyártási idő és a vásárlási idő közötti időszakot a gariztatásnál áthidalni, tehát ezt rosszul tudja.
    2. Ha pld a magyar törvények szerinti 3 javítás utáni komplett cserét kéred, akkor mi alapján kártalanítanak, amennyiben nem felel meg neked a cseregép? Csak a szla szerint. Addig javítják vagy kitalálnak egy nagyker árat és azzal szúrják ki a szemed. Ez jó neked?
    3. Csak adásvételi szerződéssel és az eredeti szla-val vedd meg ha céges, akkor járj utána, hogy ahonnan származik, céges vásárlás esetén nem e 1 év rá csak a garancia. Ezt a Lenovo felületen nem írják át, ők nem tudják azt, hogy magánszemély vagy cég vette meg, ott a gyártási időtől számított gari idő van feltüntetve, viszont előfordulhat, hogyha kérik akkor más lesz a gyerek fekvése.
    Asus pld elengedi a céges vásárlást, ő nem foglalkozik vele, náluk akkor is 2 év illetve most már 3 év ha cég ha magán vásárló vagy, de ahány cég annyi szokás.
    4. Az adásvételi az a tényleges eladótól szóljon, mert ha lopott a cucc, akkor azzal mentheted a bőrödet, mint jóhiszemű vásárló.

    [ Szerkesztve ]

    Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

Új hozzászólás Aktív témák