Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz v2izzy #329 üzenetére

    Azt hiszem ebbe "belenyultál" mert ugy veszem észre ez éppoly meddő vita mint az ATI vs. Nvidia szokott lenni! Bár a topicra csak most találtam rá....nem tudom itt mennyire megy "vérre" :DDD ez a dolog...remélem semennyire! :R
    Saját vélemény: Én Xbox360 kontrollert vettem(vezetékes verzio) és végletekig elégedett vagyok vele (bár csak hobby játékos vagyok,, nem hardcore) ! Még a "támogatott" fps-ekhez is hozzászoktam Gamepaddal.....Bár hallotam nagyon sok jót a Rumblepadról is,,,én a két analog "gomb" miatt döntöttem az X360 kontrollere melett....Autós játékokban fenomenális....gáz adagoláshoz tökéletes....Mondják hogy ugyanez megoldható a kis Joy-okkal is a tetején, de én átálitottam kiváncsiságból, és nem birtam megszokni azt a fajta gázadást meg fékezést.....Kényelmes, jól kézreáll,,,átgondolt konstrukció....(pld a kábel végén a csatlakozó hogy ne a gépet rántsd le a helyéről,ha "megrugod" a kábelt, nem egyszer jött igazán jól nálunk) és nagyon ritka hogy ne legyen támogatva....
    Többet nem t'ok monnani,,kérem kapcsojja ki :DDD

Új hozzászólás Aktív témák