Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biga

    senior tag

    válasz DeFranco #1313 üzenetére

    Én személy szerint csak pár percet tesztelgettem Microsoft Fligh-tal. De lehet vele szépen vezetni a gépet :) Ugyan nem olyan finoman, mint egy jó joystick-el, de legalább lehet, mert az eddigiekkel kb 2 határérték között lehetett vezetni (aki esetleg nem ismeri miről beszélek: pl egy gép leszállásánál nagyrészt sok, igen finom korrekciók kellenek. Pláne, ha a játék - csak hogy feldobja a hangulatot - némi váratlan széllökést is beledob a dologba. Na ilyenkor a régivel kb így nézett ki: a gépet nagy nehezen ráállítottam a megfelelő szögre, gyors ereszkedés,, kis trimmelgetés stb, erre kapsz egy széllökést jobbról, ami kicsit megbillent. Ezt a régivel egyszerűen nem lehetett inoman korrigálni, hanem ha billentettem a kart, először nem történik semmi, majd teljes erőből elindul abba az irányba. Ez a leszállás utolsó fázisában gyk tuti földhöz/fához akármihez csapódást jelent :) És ez csak egy egyszerű eset volt, nem egy olyan, amikor mondjuk szűk kanyonban kell kanyarogni :P A gyermekek tesztelték NFS-el pl, és szépen tudták úton tartani, gázt is szépen lehetett szabályozni, semmi rángatás, ha kicsit mozdítanak a karon, vagy kicsit nyomnak a gázon, akkor kicsit megy. Nem történik semmi meglepetés. Kb ennyi :)

    ''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Új hozzászólás Aktív témák