Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inkubator

    tag

    Összeállt a pc-s konzol! :D Aki most akar venni és nem tudja hogy Logitech Rumblepad 2 wireless vagy Xbox 360 Controller (nem pc-hez) annak azt mondom hogy inkább xbox kontrollert vegyen szerintem. A Rumble pöckei nem olyan érzékenyek, nem lehet olyan finom és folyamatos mozgást csinálni vele. DE a négy főirányt jobban, biztosabban teljesíti. Ez Fifa 11-nél annyit tesz hogy a pályán való össze vissza karistolásban sokkal jobban teljesíti az xbox gamepad, amíg a szabad módban a trükközések a Rumblepad iránybiztossága előnyösebb. Minőségi érzésre az xbox gombjai lágyabbak, Rumble meg keményebb olyan kissé műanyagosabb. Ha nem köveztek meg érte, akkor inkább a "gagyibb érzésű" kifejezést használnám a Logitechre. Persze lehet hogy keménysége, karakánossága végett lesz hosszabb életű mint boxos társa. Így 1 átfifázott este után egyenlőre ennyi, aki nem akar kifejezetten windows-os Xbox 360 padot venni az ne tegye, én is a gyári pórázast vettem ami 4-5000-el olcsóbb és mint látjátok nem csak fehér hanem fekete színben is létezik és a win7 felismerte, de akinek nem egy driver az egész. (Fajgyűlölő beszólásokat nem kérek! :P )
    ÉS íme a konzoltáció:

    [ Szerkesztve ]

    Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

Új hozzászólás Aktív témák