Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz Nordik #943 üzenetére

    embere valogatja...ha nem hultel le egyutt az idovel nyar-osz-tel..akkor egybol nagy sokk lesz...toroknak,izmoknak foleg...nem javallom...a masik viszont h enyhe ez meg nem veszes :N

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

  • greenmukk

    tag

    válasz Nordik #943 üzenetére

    Nem fagy szét az ember ha rendesen felöltözik és nem áll meg amikor teljesen ki van izzadva. Ezzel nem érdemes várni,ugyanolyan mint máskor csak hűvösebb van. :K
    Viszont itt előttem mondta valaki hogy sapkát nem hord. Na én ezt nem ajánlanám senkinek,ez szvsz felelőtlenség. Én mostanában nem futottam csak sokat gyalogoltam ebben a hidegben. Nem is vettem még sapkát mióta ezek a hidegek vannak és olyan arc+homloküreg gyulladásom lett mint a huzat. (Azért nem hordtam mert per pill nincs viszont nem találtam még megfelelőt :)) ) Már úgy vagyok vele mind1 hogy milyen csak legyen. Nagyon fontos hogy legyen rajtad sapka, a fejeden adod le a legtöbb hőt a leggyorsabban. Én sokat szoktam futni télen és szerintem kötelező a sapka,ez a lényeg. :)

    Cipőből én az ASICSot ajánlom. ;)

    Nem hiszem hogy veszélyes lenne mínuszokban,nekem minden évben dec 27-30ig van edzőtáborom ami szinte csak futásból áll. Rablótanyán van a szállás (Kóspallag mellett) onnan indulunk fölfutunk Nagy Hideg-hegyre a túrista házig onnan tovább Csóványosra aztán vissza NHH-ra és egy másik úton "haza". (ez úgy emlékszem hogy több mint 20km és a hegyre föl az gyilkos) Tavaly végig min bokáig érő hó volt (lent a szállásnál) fönt Nagy Hideg-hegyen bő térdig érő hó,na abba már nem semmi futni ;] Nem szokott megbetegedni senki mert rendesen föl vagyunk öltözve és nem lébecolunk utána a vizes ruháinkba hanem rögtön szárazba ölltözünk át. Ennyit tudok mondani a téli futásról.

Új hozzászólás Aktív témák