Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz tomcica #92177 üzenetére

    Én sose figyeltem erre a gélre ivás témára, de 30K alatt nem is szoktam vinni edzésre semmit, csak fülest meg kulcsot. :D Van egy baromi jó Salomon Sense Pro 5 mellényem, de egyszerűen nem tudom elviselni, hogy bármit is cincáljak magammal a rövid nadrágon és a trikón kívül (hacsak valami kánikula miatt rá nem kényszerülök).

    Gélekből amúgy a SIS szerintem is egy baromi jó cucc, sose volt vele gondom, félmaratonokon általában abból ettem hármat (5/10/15K-nál), de frissíteni sose álltam meg, úgyhogy ha valamit tudtam rá löttyinteni pohárból akkor ittam, ha nem akkor nem.

    Most viszont az első és egyetlen maratonra készülve gondoltam kirúgok a hámból, úgyhogy vettem egy 16 db-os Maurten GEL100 packot meg 3 db CAF100-at és egy 30K-s futáson leteszteltem, felfordulok-e tőle.

    Hát ez valami egészen más dimenzió.. na meg az ára is! :U csak úgy voltam vele, hogy mivel sose futottam még maratont és ezután nem is akarok, így nem akarom, hogy azon menjen el, hogy 35K-nál felfordul a gyomrom.

    Na de a lényeg, hogy a Maurten nagyon enyhén édes, nincs semmi émelyítő, gejl íz, az állaga meg kb. mint a vízben oldott cukor, amihez adtak egy kis zselésítő anyagot. Egyet szívsz rajta és szinte egyben kicsusszan a tasakból, amit ha akarsz szétnyomsz a szádba, elszopogatod, ha akarod azonnal nyeled. Nem ragad össze a szád, nem tapad oda mindenhova és azt mondanám 5-10 perc után már érződik a hatása.

    Nem hiszem, hogy valaha veszek újra, edzésen frissítéshez meg egészen biztos hogy nem, de ha valakinek érzékeny a gyomra vagy problmás a felszívódás, akkor a nevetésges ára ellenére célversenyre mindenképp megéri venni pár darabot. :K

    Hétköznapra én SIS-t vennék, mert annyival nem drágább mint pl. BioTech, mint amennyivel jobb és ki lehet fogni akciósan is, amikor ilyen fél éven belül lejáró készletet kiárulnak 500-600 Ft/db áron.

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák