Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz inf3rno #26787 üzenetére

    inf3rno: igen a plankra gondoltam ( bocsi, hogy nem voltam pontos, de siettem a hsz írással ). Amióta megerősítettem a core izmaim se az ágyékom nem húzódik, se a derekam nem fáj már a futástól. Egyedül a kényszerített tempó erőltetésre húzódik meg a bál hátul a fenekemnél egy izom ( elvileg bemelegítés, felvezetés, nyújtás ok, talán a 98 kg a probléma :) )
    Lidl-ben trx-hez hasonló kötelet vettem, amit ha felfogatsz vagy egyszerűen korlátra tekersz edzheted a bicepszed [link], tricepszet, a hátad/vállad felhúzással, hasad tartásokkal beakasztott lábbal stb.

    bencze: Szép test kompozíció változtatás :C Futáshoz lidl-ben vett rövid nadrágot használok, amit teljesen koppig húzok, így nem ér össze a combom belső fele. Nem értem, hogyan dörzsölődhet. Viszont a deca boxer vizesen hajókötél lesz egy idő után bevág. Nekem a sima alsónadrág jobban működik.

    Utcai cipők: Sketchers zselébetétes új divat brutálisan kényelmes. 2 női változat is van, szinte ki se lép belőle. Állandóan sétára csábít, annyira jók :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák