Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz Vertigo18 #25269 üzenetére

    Hogy ne csak ilyen gyors emberek legyenek itt, én is futottam egy 22-t 6 perc átlaggal. Pedig a strava kiveszi az álldogálást is.
    Átmentem Népszigeten meg Palotai szigeten (most tanultam meg, hogy van ilyen), érdekes, hogy micsoda dzsungel van itt a közelben bent a városban.
    Ami szomorú, az a homeless kunyhók meg sátrak, és a szemétkupacok / zsákok. Ilyenkor annyira haragszom, kényszermunkára tudnám küldeni az ilyen embereket hadd csákányolják a sótömböket 3 hónapig. Borzasztó, hogy mennyire el lehet rontani a jó helyeket mert valaki sajnál szemétdíjat fizetni.
    Hazafele egy rossz arcú kigyúrt egyént láttam a csinos barátnőjével kézenfogva, a kutyát a járda szélére szaratták és mentek tovább. Ez sem vidított fel. Nem gondolom, hogy a kutyaszar kizárólag csak csomagolva jó, falun nem is gáz de ahol 100 000 kutyát szaratnak az út szélére minden nap ott bizony nem ártana összeszedni.
    Itthon meg a társasház bejáratához állt megint egy értelmi fogyatékos, ez nem volt meglepő mindig a feljárón parkol valaki mert lusták keresni parkolóhelyet. Gondolom ha valaha bútort vásárolok hajnalban ki kell üljek egy hintaszékkel a bejárathoz helyet foglalni, hogy ne álljon rá valaki és lehessen behozni a cuccot.
    :(((

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák