Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    válasz Apollo17hu #25261 üzenetére

    Én vettem magamnak Miband 2-t, elvittem rögtön futni is egyet, egyik kezemen a Garmin 610, ami a mellkaspántról kapta az infót a szívverésről, a másik kezemen meg a Miband. Össze-vissza mért. Akkor már fél éve futottam minden második napon, amivel nem azt akarom mondani, hogy mennyire profi lettem, hanem azt, hogy klb. tisztában vagyok azzal, hogy adott tempónál milyen a szívverésem, milyen pulzuson futok. Nos, a Fr610-hez képest (amit szinte már hugyé-c@ré meg lehet kapni ahhoz képest, hogy egy tök jó kis alap-óra) és az "érzéseimhez" képest olyan 15-tel többet ütött. Azt is össze-vissza. Elég gyakran rápillantottam mindkét órára (értsd: kb. 200 méterenként...), és SOSEM egyeztek az értékek. "Furamód" a Garmin kb. ugyanazt mérte, mint az addigi futásaim, a Miband meg mért mindent, még a madarak csicsergését is, csak éppen a lényeget nem.

    Egyébként azt kell, hogy mondjam, hogy ha nincs semmi célod vele, csak "kocafutóként", érdekességképpen szeretnél "ilyet is", akkor mindenképpen érdemes megvenni, 20$ alatti árával igazán bestbuy. Az enyém a nejemnél van azóta, imádja, rendelt hozzá mindenféle szíjakat, meg azzal szórakozik, hogy reggel megnézi a lépésszámlálót, hogy "hányat lépett" éjjel a kislányom miatt... :) Jah, meg méri is az időt, meg minden... :) A saját netes kezelőfelületről nem is beszélek, ami, mint a Garmin, ha jól tudom, szintén ingyenes.

    Viszont, ha kicsit "komolyabban" veszed a futást, akkor ruházz be valami jobb, de olcsóbb cumóba, vannak használt, de kiváló alap órák mellkaspánttal (meg lehet szokni), aztán uccu-neki!

    Egyébként a Mibandről írtam ide egy hosszabb esszét, csak már nem tudom, hogy mikor, keress vissza!

    Remélem segítettem!

    Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Új hozzászólás Aktív témák