Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz Fritz Teufel #24 üzenetére

    Oh, ez szinte említésre sem méltó, főleg, hogy 25 éve dohányzom.

    Azokat hogy szereted, akik közvetlenül a kerítésedre ráépítenek mindenféle halmokat, bodegákat, rakásokat, illatos csirkeólat, állandóan szenzorkodnak a kerítés tövén, hogy mit csinálsz, belátnak a nappalidba, mert úgy építették a tákolmányaikat, csomószor ütvefúrnak hétvégén, reggeltől addig, amíg világos van, néha csak szemetet és gumit égetnek a kert tövén éjszaka, a redvás kölykeik még köszönni sem tudnak, ahogy viselkedni sem, miközben SZÁZMILLIÓK vannak a bankszámláikon?

    Vagy azokat, akik megkérdezés nélkül eladják a telküket társasházak építésére, majd utána a munkálatok idejére albérletbe mennek, de megkérnek, hogy etessük a három macskájukat. Amik persze nincsenek ivartalanítva, és a pár hónap helyett két évre elhúzódó építkezés miatt a háromból huszonhárom lesz, és miután visszaköltözik a gyökér, azt se mondja, hogy köszönöm, látványosan kerül, és már szájbarakott macskakaját is derogál neki hozni, így havi alsó hangon fix 50 000-es kiadásba kergeti azokat a szomszédait, akiktől rosszat még nem kapott és amúgy sincsenek az anyagi vagy az egészségügyi jólét mércéjének még a közeptájánál sem? Hogy azokról az esetekről ne beszéljünk, amikor otthagyok 60 000-et az állatorvosnál, csak azért, hogy pár macsekot egy nappal később kelljen elföldelni, mert olyan hülye vagyok, hogy szeretem az állatokat...

    Miközben sajnáltatja magát, hogy nincs pénze, mikor pontosan TUDOM, hogy mennyi napi kötbért kapott a csúszó szerződés miatt (ismerem a vállalkozót, a két év alatt több millióról beszélünk), és a szó szerint düledező viskóját egy vadonat új, 110 négyzetméteres, full modern lakásra cserélte (ezzel fizettek neki a telekért). Meg hogy a felesége beteg. Ehhez képest jól tud rikácsolni a teraszon, de igen, az én apám nem részlegesen bénult, afáziás, ágyhoz kötött két éve, hallucinációkkal és dührohamokkal, meg amúgy mi is nagyon jól vagyunk.

    Szerintem égjen rá a szép új háza a gerinctelen féregre. Majd ha a vesém elkezd dolgozni, megyek segíteni oltani.

    Ennyit a szomszédokról...

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 20k + FOXPOST, Akko Silver kapcsolókkal 24k, komplett Epomaker Sailing (Cherry) doubleshot ABS kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák