Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goldnarmz

    aktív tag

    válasz Morris #5042 üzenetére

    Hogy érdemes-e megvenni...? Jó kérdés. El kell dönteni, hogy megéri-e többszörös árat fizetni egy normál vezérlőhöz képest, cserébe weben / mobil appból tudod vezérelni az öntözést. Bárhonnan, bármikor.
    Időjárás-figyelés is jár hozzá, ami az esetek 90%-ában jól működik. Múltkor pl. nem indított locsolást, mert hogy 90% esély volt az esőre. Fura volt, mert a köpönyeg, időkép stb. hozzánemértő portálok szerint aznap napos idő volt előjelezve, ehhez képest du. volt egy kiadós zuhé. Még jó, hogy nem bíráltam felül a Hydrawise döntését.
    Ha valaki stat-buher, akkor mindenféle statisztikát meg tud nézni a rendszerről, de bevallom, engem ez nem nagyon érdekel.
    Az viszont igen, hogy mobil eszközről pár koppintással tudom módosítani a programokat, hetekre előre meg lehet nézni, hogy mikor, melyik állomást indítja a vezérlő. Ha szükség van rá, természetesen lehet manuális locsolást is indítani. Mindezt a világ bármely pontjáról.
    Mivel nem sok hasznos magyar infót találtam a rendszerről annak idején, teljesen ismeretlenül vágtam bele a telepítésnek/beállításnak, de minden elsőre sikerült, és azóta is kiválóan működik.
    Jó lett volna, ha ezt pár évvel ezelőtt teszem, megkímélve magam a rengeteg kotvány sz@rtól, amikbe a vezérlő árának többszörösét beleöltem, és mind a kukában végezte.
    Részemről maximálisan ajánlott a Hydrawise, de megértem azt is, ha valaki nem szán ennyit öntözésvezérlésre.

Új hozzászólás Aktív témák