Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz lapalapa #98788 üzenetére

    A fejes nekem is jó - napi 1-2 órán át, tovább nem vagyok hajlandó elviselni magamon, pedig elég kényelmes a Beyer DT-990. Viszont mivel már lassan 13 éve itthonról, távmunkában melózok, így napi 10-12-14 órát megy a zene nálam, többnyire hangszóróról persze. A két monitor két oldalán vannak: az egyik az íróasztalon, a másik (mivel az asztalra nem fért el) egy fali polcocskán, 5 centire a hátsó faltól, illetve oldalt 15 centire egy ruhás szekrénytől. Hááát, ez sem optimális. :DD
    Picurka, 6 nm-es dolgozószoba, a lehető legrosszabb oldal-arányokkal (160x390 cm) és tele zsúfolva mindenféle bútorral, fikusszal, szóval minden szir-sz@arral. Mozdulni nem tudok benne, nem hogy rendezkedni, meg hangelnyelő izékkel bíbelődni.

    Amúgy a közeltéri, picurka teljesítményű zenehallgatás nem olyan rossz ám, mint gondolni lehetne - vigyorgok szinte egész nap. :B Csak ki akarok próbálni valami "jobb" hangszórót, mert jelenleg az a korlát. Aztán ha nem lesz elég a power, majd jövő télen építek egy combosabb erőlködőt, vagy megtekertetem a szekrény tetején 20 éve rohadó 2x20W-os, 8 db EL84-el működő régi trafóját. (Menetzárlatos az egyik kimenője)

    A legfontosabb lemaradt: nyáron úgyis festenem kell a falat, akkor átrendezem az egész szobácskát, talán alkalmasabb lesz zenehallgatásra, mint így. Amúgy most is jól elvagyok, csak elindult a HiFi-bogár.... ;]

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák