Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p_adam

    addikt

    válasz slfln #5305 üzenetére

    Valóban, nem nézem vissza mit írok le aztán szerkesztgetés, időlimit és ez az benne marad. Egyébként... :)

    Sajnos a Bridge-et és az XLR-t is dugdosnom kell és nem tartom magam túl edzett hallásúnak ezért nem biztos hogy minden különbséget észreveszek.
    A Parasound zeneibb utősebb (rockzenére inkább ez a nyerő) de nem olyan kifinomult tiszta és transzparens mint a Lavry (önmagában azért igen kifinomult, tiszta ez de a Sony mindent kimutat), utóbbinak a tere is szélesebb ezt a legkönnyebb kihallani.
    Ez a transzparencia egy kétélű fegyver mert a felvételek minőségére érzékeny (de valószínűleg nem annyira mint a Benchmark, mert finomabb) de a Qualia eleve az úgyhogy végülis a Lavry kell neki mint egy falat kenyér a CEC HD53N meg a Halide Bridge meg a kábelek a hangoláshoz kellenek hogy a végeredmény izgalmas életteli nagy terű és részletes legyen de ugyanakkor mégse fárasztó.

    Ajj már megint azt a szót akartam írni :B Naszóval a másik kedvenc fejhallgatómat az Omega1-et valószínűleg nem adom el ha hallom egy ilyen Lavry-val. Mert a Parasound-nak vagy egy közép kiemelése (se az Omega2-vel se a Qualia-val nem nagyon észlelhető) és annak a fejhallgatónak is van a kettő együtt pedig nem szerencsés, illetve az erősítés is gyengusz volt (SRM-T1) bár akkor meg a Sony ami nem lenne. Szóval nekem ez a két kedvencem, kár hogy egy erősítőről nem hajthatóak mert jól kiegészítik egymást és mindkettőnek marha nagy a tere és az Omega1 tudja azt amit a Qualia nem és vice versa. Az Omega2 nekem már túl nyugis a Lavry-val de ez is ízlés kérdése vagy lehet hogy csak egy szimpla kábelcserén múlik az egész, ez most nem fog kiderülni.

    A Headfonia szépen leírja a Lavry DA11 hangját én csak annyit tennék hozzá hogy a többi elemtől függően kicsit sem unalmas a hangja. Sőt! Arra kíváncsi lennék hogy mi lehet a jobb a DA11 vagy egy DA10 + Halide Bridge mert az biztos hogy nem teljesen ugyanaz a hangkép.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák