Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • celf

    őstag

    válasz CséZé #128 üzenetére

    az emu0202 nem megoldas szamodra, hidd el nekem :)
    a 0404-el mar sokkal tobbet tudnal kezdeni, de nezd meg az arat.

    eddig az jott at nekem, hogy szukseged van egy olyan kulso hangkartyara, amirol tudsz hangfalakat taplalni (erositettet vagy passzivakat, de lehetoleg mindkettot), es hogy fulessel is tudd hasznalni.
    Ebbol a 3 dologbol az EMU0202 egy dolgot tud: erositot ellatni hangjellel = erositovel osszekotott (vagy mint ahogy mar sokszor leirtam, 2.1es hangcuccot, mert alapjaban veve az is csak egy erosito+hangfal kombo) hangfalba audiojelet eljuttatni.
    es mindezt, mintahogy te is irtad, nem olcson.

    Ennel azt kell mondjam hogy meg a Beresford is jobb, mert mert leritam hogy miert, vazz.
    Ettol fuggetlenul en is egyetertek, valoban kicsit elitelendo, hogy mit is csinalt a keszito a Head-Fi forumon. Viszont nem csak o hype-olja, hypeolta, hanem tobb masik 500+ hsz-es felhasznalo is.

    Nemtudom CseZe te most arra varsz, hogy valaki majd felbukkan itt a topikban, hogy he, nezd csak, ezt nem is lattad meg?

    Szerintem gyujtsel penzt, es vegyel egy jo cuccot, tudd, hogy milyen fulessel es milyen source-al fogod hasznalni. Es akkor nem kell csak egyszer vasarolj es sokaig meg leszel :)
    szerintem.

    Mert bizony adam mesternek igaza van, nincs nagyon bestbuy termek ebben a mufajban, ha nem tudod, hogy milyen zenet hallgatsz, tisztaban kell legyel az izleseddel, tudnod kell, hogy mirol fogod hallgatni a zenet es milyen fulessel, hangfallal. stb-stb-stb.

Új hozzászólás Aktív témák