Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MUŁĐER

    addikt

    válasz Batman #15 üzenetére

    Szerintem erre ne költsd a pézned, ezt az ember simán megtanulja magától, hozz ki könyveket a könyvtárból,én is úgy kezdtem...de ne új féle, digitális fotózásról szólókat, hanem régi, 80-as évek beli analógos könyveket...egyrészt ott nem olyan nyelvezettel írnak mintha értelmi fogyatékosokhoz beszélnének,másrészt ott tényleg a fotózáról beszélnek, nem a mindenféle memóriakártyákról,meg többi helykitöltő blabla...inkább költs felszerelésre!Esetleg ha van fotós ismerősöd,kérd meg hogy okítson kicsit, elmentek ketten fotózgatni...szívesen segítenék én is,csak nem vagyok pesti sajna...de itt a PH!-n is biztos van aki szívesen lesz a mentorod.

    Ezt is mint mindent gyakorolni kell,kimenni,kattingatni,sokszor nem jön össze,de az ne lohassza le a kedvedet.Néha van hogy 100 képből egy csak a jó.Ez ilyen.Én is sokat bénáztam az elején,mostmár 4 éve fotózom,és foglalkozok vele, most kezdem érezni hogy kezd kialakulni a stílusom,most ülepedett le mindaz amit gyakoroltam,tanultam.

    Nem bántam meg,imádom csinálni.Egy kis sztori: unatkoztam, kimentem sétálgatni,nem találtam semmi érdemlegeset.Megyek megyek,látom nagy tömeg a főtéren...kiderült lesz valami futóverseny,nem is tudtam róla...nah,ez mák volt eléggé,ott is ragadtam 2 órára:) De nagyon jó volt,szó szerint vigyorogtam fotózás közben,annyira élveztem.És ez a lényeg szerintem.Ha te is vigyorogsz amikor kezedbe veszed a gépet,akkor sok gond már nem lehet, a többi csak gyakorlás kérdése.

    MOD:tudok adni pár hasznos linket ha érdekel...mennyire tudsz angolul?

    [Szerkesztve]

    Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

Új hozzászólás Aktív témák