Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Batman

    őstag

    válasz MUŁĐER #16 üzenetére

    Hát az angolom nem tökéletes de talán megbírkozok a linkekkel. :U

    Sok magyar leírásis van azok nagyrészét szerintem már elolvastam.

    Szoktam én is a várost járni, csak ugy mivel nincs jobb dolgom és képeket csinálok, holnapra is ez a tervem hogy csak kószálok a városban és keresek valami jó témát.

    Amugy amit meg nagyon nem érzek az a téma keresés. Nézegetm neten a képeket és olyan képeket látok amik mellet én simán elmennék, de mások hihetetlen miket kihoznak belőle, egy kilincs , egy árnyék ...

    Szerintem nem az számít , technikailag mennyire tökéletes a kép, hanem az ami rajta van. Megfogja az embert, vonza a tekintetét. Ez a fontos!

    Sokat gondolkogom azon vajon, ha jobb gépet veszek, jobb képeket csinálok?
    De mindig lebeszélem magam róla ,hogy még nem vagyok elég jó hozzá! :)

    Jelnleg, egy Fuji s9500-ösöm van, van hozzá egy Soligor DG-340AZ vakum, amit ugyan csak ellőni tud mást nem de így is iszonyat sokat dobott az azóta lőtt képeken. Persze sokat kell vele trükközni , kézzel kell állítani a fényerőt , van amikor nem jön össze ,de megéri. van egy raynox dcr-250 lencsém is , de tőle többet vártam. Lehet más gépken nagyobb nagyítást lehet vele elérni, még nem próbáltam.

    Szeretem , ha személyesen magyaráznak probálgatunk, nezzük az eredmény stb...
    Csak az a baj a környezetembe egyedelü engem érdekel, így mindig egyedül kell mennem, de szerintem a fotózás nem magányos tevékenység, jó ha van társaság.

    üdv
    Batman

    A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

Új hozzászólás Aktív témák