Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Tuninger #15713 üzenetére

    Hát lehet hogy most kivételesen nem nagyon értelek. Talán más a tetszés faktorunk. Valójában azzal a progival én is kontrasztosítottam pl a zöld hosszúkás levélnél és még volt vmi talán fény, de vigyáztam(és csak egy kicsit módosítottam) hogy az élesség és kontraszt némi sötétedéssel azért, de ne menjen beégésre az apró részletek eltünésével. Nekem amit korrigáltál nálam csillan fehéres beégettebbnek tűnik. Van amit kiemelt és van amit eltüntetett. A lényeg nekem ezek most nem tetszenek így. Valójában mikor lőttem a fotót több fényt kapott a levél egy bizonyos szögből, mint amit utólag szerettem volna és megörültem hogy manuálisan utólag ezzen tudtam finomítani. Valójában egy kicsit próbálgattam csak míg megfelelt. A vízcseppek nálam muszáj hogy átlátszóak legyenek és a levél erezete azon keresztül is látszódjék. Valami ilyesmit képzeltem el eredetileg. A hosszúkás főér túl fehér, összefolyt. Ezen is javítottam egy kicsit mikor korrigáltam, szóval nekem amit módosítottál túl kontrasztosnak tűnik. Dehát ez izlések és pofonok. Azért köszönöm hogy reagáltál és ha változtatsz, átdolgozod a fotóimat és megmutatod te hogyan képzeled el szívesen megnézem mind. A másik levélnél valójában valami hasonlót akartam művelni főleg sötétíteni. Az általad változtatottnál mondjuk a háttér nagyon tetszik mert valahogy mintha jobban kiemelné a levelet. Na vannak itt szépszámmal jó progik főleg iPhone-on úgy látom. A 2. mód.fotók csak mókázás volt mindkettőnél. :D

    A lényeg persze nem akartam túlozni csak kb hogy gondolkoztam. A tieid egy kicsit a másik irányba vitték a dolgot inkább.

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák