Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Sirpi #32494 üzenetére

    Na, kipróbáltam ezt a cloud gaminget is. Bevallom, még sose próbálkoztam vele, és kellemes csalódás volt. Egy előző generációs iPad Airem van (ergo wifi, nyilván, amúgy 50 megabites adsl-em van), azonnal felismerte a kontrollert, indult a játék, a mentés szinkronizálása kb harmada-negyede idő volt a PC-hez képest, a játék mocskos jól néz ki, akár a 1050-hez képest is, amin korábban játszottam, kb Series S szint. Kicsit szemetes volt a kép, nyilván a streaming sávszéle miatt, de egyáltalán nem volt zavaró. Irányítás pöpec, nem volt érezhető lag, késés, teljesen jól játszható.

    Ja, a treasure hunt bugon nem segített, direkt mentem még egy versesnyt a pumával, de nem adta be, ahogy eddig sem soha, az első alkalom óta. Ugye a legelső próbálkozásnál ahogy vége lett a versenynek, felvillant küzépen a kék felirat, hogy treasure clue, nyomjak x-et, hogy megmutassa a térképen, x-re megnyílt a térkép, de nem jelent meg rajta a ládika. Természetesen el is mentem oda, ahol a ládikának lennie kéne, de lófasz nincs ott, csak a bozótos, meg a szétszórt roncsok. Na, azóta a kék felirat sem jön fel soha, hiába ismétlem a versenyt. Pontosan ugyanez a jelenség amúgy, amit harmadszor szívok be a megjelenés óta. Rendszeres a dolog amúgy, tele van vele mindenféle fórum. A pöcsfejek egyetlen alkalommal ismerték el, hogy van egy ilyen hiba, mondjuk nekem az a hét pont jó volt. :U Megoldás nincs, van, akinek segít egy újraindítás, van, akinek a cache ürítés, van, aki másik platformon, vagy gépen bejelentkezve megkapja, de a többségnek beragad, és kész. A másik ugyaniilyen hiba, hogy ha megszakítod a heti forzathon feladatot, akkor nem tudod folytatni. Na, ott ugyanaz a helyzet, a fenti megoldások vagy megoldják, vagy nem. Nekem egyszer történt meg, szerencsém volt, cache ürítés után kezdhettem elölről, de ahogy a fórumokat olvasom, sokaknak ez sem segít. Bugos szar az egész. Nagy kár érte, mert amúgy a legjobb autós játék perpill a piacon.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák