Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GhanBuri Ghan

    őstag

    válasz joey04 #27001 üzenetére

    Ma elég nagyot csalódtam a játékban, mondjuk eleve fejfájósan és kialvatlanul ültem le elé (nem, sajnos nem másnaposság, akkor legalább tegnap jól éreztem volna magam), aztán az optimalizálás után szaggatott, mint a fene, benchmark, kevés fps, bekapcsolom az fps kijelzést, 60 fps-re állítva van 30 vagy 41, átállítom 120-ra, akkor meg 90 fps--nél 100%-on fut a gpu (ami azért nem jó, mert akkor meg túlmelegszik az m2 ssd, kellene már rá egy borda, csak a procihűtő alatt van, akkor azt is le kell szedni, a gép is jól be van dugva a sarokba, nagyon nincs kedvem kiműteni). Sehogysem találtam olyan beállítást, ahol 60 fps-t tudna elfogadható terheléssel, vagy max, vagy 30-40 (utóbbinál ráadásul a nagy egyszínű felületek, mint amilyen az ég is vibrál). Elkezdtem csinálni a napi feladatokat, a trailblazert megadta szerencsére, de hiába mentem az autópályán 430-cal, nem adta meg azt, hogy menjek 402-vel 5 másodpercig, és a riválisat sem, hiába csinálta tiszta/piszkos kört, akármit.
    Persze tudom, egy ideje minden játék félkészen jön ki, majd a frissítések megoldják, én voltam a mohó, hogy nem bírtam várni Karácsonyig.

Új hozzászólás Aktív témák