Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolruf

    őstag

    Sziasztok!

    Itt átfutottam a fórumot, nem találtam erről infót. Megvettem a Collectors Editiont, nagyon állat, örülök neki, stb. Nem ez a lényeg (na jó, talán annyiból, hogy eredeti :) ). Azonban tegnap este szabadjáték közben 4 X megfagyott a betöltőképernyőn :Y
    A Peugeot legnagyobb alapban választható dögével akartam csapatni egyet a tengerparti pályán, de a betöltésnél (tippek, történelem, etc... kis pörgős köröcske) megfagyott. Szólt a zene, aztán csend és a pörgés is állt. Ezt megcsinálta négyszer. Csak a box ki-bekapcs segített. Megnéztem, nem melegedett túl. A negyedik újraindítás után folytattam az évadmódot, az ment rendben. Találkoztatok már ilyennel? Külföldi fórumon néhány helyen írták, hogy ugyanezt tapasztalták (elvileg így kicsi az esélye, hogy a konzolom haldoklik). Nem szemeteli a képernyőt, nem vacakol. Más progikkal (pl. Forza2) semmi ilyen gond nincs. Persze azonnal elkezdtem minden programomat próbálgatni, hátha RROD lesz vagy bármi, de nem, nem jelentkezett más hiba.
    Live-ról frissítette magát a Forza tegnapelőtt, de nem tudom mihez kötni a gondot.
    Összegezve: nálatok senkinél sem jelentkezett hasonló?
    Köszönöm!

    wolruf

    (nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Új hozzászólás Aktív témák