Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    Király game volt. :R

    A DEMO alapján egy fillért nem ér de most, hogy végig vittem megváltozott róla a véleményem. :K
    Maradt még tennivaló a térképen huh azt sem tudom hol kezdjem. :B

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Daelion #26 üzenetére

    Plág Tél-t 300Ft-ért vittem végig game pass-ban.
    Azt hozzá kell tenni hogy a két játék nem ugyan az a kategória, azt egyszer végigviszed és heló szia nincs tovabb csak a restart.

    A Forszpoki szerencsére nem ilyen, sztori után visszamehetsz a pályára és mindent megcsinálhatsz ami maradt és bármikor előszedheted hogy egyet rage-elj benne, ez az open world-ök előnye.

    Az hogy nekem csak 17 óra lett az attól is függ hogyan állítod be a játékot. Normal-on játszottam de az ellenség sebzését a minimálisra állítottam szóval jóformán örök életem volt. Akkor mozdult meg a HP-m ha egyhelybe álltam és egyszerre 10-en ütöttek.
    Tehát nekem a hílelés mint játékelem kimaradt ezért nagyon taktikáznom sem kellett hogyan öljem meg az enemy-t.

    Ha mindenet alapértelmezetten hagyok lehet több lett volna a játék idő de arra is kell gondolnom hogy vaze ott a Hogwartz legászi azt is el kéne kezdeni szóval nem érek rá 100 órákat beleverni egy-egy játékba.
    És akkor hamarosan itt az Atomic Heart is...
    Nincs megállás Daelion.... :N

    Amúgy valóban sok technikai gond van a játékban amit idővel ha orvosolnak ugyan olyan élhető lesz mint a Cyber vagy anno a nagy botrány No Man Sky volt.
    Átlag 90 FPS-em volt max-on 4k-ba performance DLSS-el.
    Nekem az bőven játszható volt.

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Moby #14 üzenetére

    Huha.
    Ennyi erővel nekem az Elden Ring nem ér egy fabatkát sem mert olyan elemek vannak benne (souls like) amik nekem nem tetszenek, de grafikailag sem jobb semmivel a Forszpokinál. Sőt a kezdő hely egyenesen ocsmány volt a sok környezeti elem popup-al együtt.

    Ha láttál már valaha animét amiben varázslók csatáznak akkor tudhatnád hogy a Forszpoki-ban pont annak a leutánzását lehetett látni és az nem egy kis p.cs effekt hanem igen is terítse be a képernyőt.

    Én speciel imádtam ahogy az egész képernyő az én varázslatomat tette ki mindezt egy 65"-os képernyőn.

    Az a bajotok én már látom, hogy 3060-al nem ment 120FPS-el RT-vel a játék 4k-ba.

    Az utóbbi idők legjobb játéka volt számomra ez, ha tetszik nektek ha nem. A sztori is jó volt fordulatos és könnyen megérthető.

    Nem tudom mit hányoltok még belőle és hogy milyen játék menetet vártatok, de nem is érdekel legyen a ti bajotok én élveztem azt az azóta már 18 órát és még fogom is jó sokáig. :K

    A cikkben leírtakat nem olvastam el. Az én saját tapasztalatom többet ér mint bármilyen cikk.
    Főleg ha olyan ember írja a cikket aki nem tud különbséget tenni a játékstílusok között akkor meg pláne.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)



    És még mindig nem unom. :U

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák