Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • PazsitZ

    addikt

    válasz kukinyo #44940 üzenetére

    Én nem láttam más oldalon ilye nyilatkozatot, csak azt, hogy rossz volt és a végén egyáltalán nem volt rádiókapcsolata.

    - http://pazsitz.hu -

  • proof88

    addikt

    válasz kukinyo #44940 üzenetére

    lehet hogy csak fordítani nem tudnak. De a cím mindenképp szenzációhajhász, nem szeretem az ilyen dolgokat ... itt az eredetik:

    Vettel:
    Having no radio meant we were delayed getting the messages and I didn’t hear anything from the team at the end. There were problems with the car after the incident, but I wanted to see the chequered flag.

    a probléma a rádióval azt takarta, hogy késve kaptuk meg az üzeneteket és a végén már semmit sem hallottam. Az incidens után problémáim voltak az autóval, de szerettem volna látni a kockás zászlót.

    Ezt sikerült egybemosniuk úgy, hogy UTASÍTÁS ELLENÉRE ÉRT CÉLBA!!! Holott ez sehol nem volt írva, csak ügyesen egybefordították vagy egybegondolták.

    Horner:
    We had lost all radio contact with Sebastian, which meant we could only speak with him via the pit board. After his stop he came up to the HRT who hit him and caused a puncture. The incident caused damage to the rear brake duct, which went into thermal runaway, so we wanted to stop the car before the end from a safety point of view. Seb didn’t hear us on the radio and continued. Thankfully his car got to the end without failing, but the incident cost Sebastian at least a fourth place finish today.

    Teljesen elvesztettük a rádiókapcsolatot Vettellel, csak táblákon keresztül tudtunk kommunikálni vele. A boxkiállása után utolérte a HRT-st aki defektet okozott neki, s mindez sérülést okozott a hátsó fékhűtőjében, ami később hőmérsékleti problémákat okozott, úgyhogy a biztonság kedvéért le szerettük volna állíttatni vele az autót a célbaérés előtt. Seb nem hallott minket és folytatta a versenyt. Szerencsére különösebb fék probléma nélkül ért célba.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák