Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • westcoastog

    veterán

    válasz xEon1337 #4607 üzenetére

    Volvok felől nem tudom a sztorit. :)

    (#4609) mtade
    Itt nem a két porlasztóról van szó évente (bár ehhez is kinek lenne kedve? plusz akkor komplett felújítás, lehet utána a másik kettő szarik be.)

    Az üzemanyag rendszer felújítása, nagynyomású szivattyú, új porlasztók +felprogramozásuk munkadíjjal na az drága.

    Nem mondtam hogy csak a ford féle cr dízel szar, nyilván, más márkák autói is lehetnek időzített bombák ugyanúgy.

    Mivel mondeos csoportban vagyok, látom első kézből hány ember jön sírni hogy elment az erő, villog a malacfarok, füstöl mint az atom, nem indul stb...

    Igen bármilyen autó beszarhat bármikor, van 400.000-et vagy többet futott tdci is, de túl sűrű az üzemanyagrendszerrel kapcsolatos nyafogás.

    Persze nem láthatjuk ki hogyan használja, tartja karban a kocsiját, 10k-s olaj/szűrő, gázolajszűrő/nem traktorból kiszívott gázolaj stb azért segít az életben tartásban.

    De azért be kell látni hogy ez a Bosch féle rendszer nem lett egy atombiztos konstrukció.

    Simán elképzelhető az olajzabáló benzines is, bár ha azt vesszük akkor az ecotec opel motorok is elég torkosak. :)

    Egy biztos, kell venni egy patika mk2-es mondeot, az szögegyszerű. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák